Магніти – один з найпоширеніших предметів рекламної та сувенірної продукції. Цю маленьку і, на перший погляд, банальну деталь можна перетворити в пам’ятну і дорогу серцю річ.

На магніті можливий друк будь-якого фото, зображення, тексту або малюнка, а сам магніт ми можемо виготовити будь-якої форми – у вигляді сердечка, кола, квадрата або прямокутника, Instagram магніти, а також квадрата або прямокутника з округленими краями. Вас приємно здивує співвідношення ціни до якості друку і матеріалів.

Крім використання у рекламних цілях, ви можете зробити магніт в якості подарунку дорогим людям, з розміщенням на ньому побажань, нагадуваннь про визначну подію, пам’ятних фото тощо.

Такий магніт можна використовувати як недорогий і креативний подарунок, а “Щаслива Друкарня” завжди допоможе Вам у розробці цікавого дизайну.

Декоративний друк на магнітах став популярним способом прикрасити вертикальні поверхні на кухні. Моду на такі сувеніри поширили багатомільйонні потоки туристів, які повертаючись з далеких мандрівок, забирали з собою шматочки спогадів про той чи інший куточок землі.

Велика перевага таких сувенірів полягає в тому, що вони не губляться в шафках і на далеких полицях сімейних комор і ніш – ці сувеніри завжди будуть перед очима.

Завдяки цим перевагам друк на магнітах в Києві замовляють не тільки компанії, але і приватні особи, які хочуть піднести подарунки своїм близьким або оточенню.

Це прекрасний спосіб реклами для художників і фотографів, майстрів ручної праці, картинних галерей, невеликих магазинів, готелів і хостелів, пабів і ресторанів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.