Цифровий друк на плитці – це відносно нова революційна технологія, що дозволяє перенести зображення будь-якої складності на керамічну плитку.

Прогресивна технологія цифрового друку, що використовується “Щасливою Друкарнею“, дозволяє створювати плитку з фактично необмеженим різноманітністю дизайнів. Завдяки можливості друку на кераміці будь-яким кольором і можливості нанесення будь-яких зображень, ви отримуєте кінцевий продукт з персональним дизайном, до того ж, на рівні найвищих міжнародних стандартів.

Сучасні технології дозволяють здіснювати друк на плитці зображень фотографічного характеру в стислі терміни часу в будь-яких потрібних клієнтові кількостях і партіях.

Улюблені фотознімки, репродукції всесвітньо відомих шедеврів, просто красиві, вподобані вами картинки – будь-що ми зможемо нанести на керамічну плитку, щоб надалі вона прикрашала і приносила позитивні емоції до вашого дому чи офісу, а можливо і фасаду приміщення.

Нанесення зображення на плитку відбувається на спеціальному обладнанні, яке діє за принципом звичайного принтера. Фотографії відправляються на принтер, а він відтворює їх прямо на кераміці, створюючи неповторні малюнки для ваших інтер’єрів.

Завдяки цій технології тепер ви можете створювати барвисті, реалістичні фотозображення за власним дизайном.

Друк на плитці має багато переваг:

– Можливість виготовлення різних панно в індивідуальному стилі. Таке зображення буде у вас і тільки у вас.
– Максимально можлива реалістичність фотодруку.
– Висока якість зображення.
– Несприйнятливість до впливу різного роду ззовні. Такій плитці не страшна волога, різкі перепади температури.
– Кольорова палітра зберігає свій початковий зовнішній вигляд протягом багатьох років.

Друк на плитці в Києві користується великим попитом, як у приватних, так і у фізичних осіб. Своє застосування керамічна фотоплитка знайшла в оформленні інтер’єру холів, вхідних зон, дитячих кімнат, кухнях і навіть в робочих кабінетах.

“Щаслива Друкарня” прагне, щоб така декоративна керамічна плитка була доступна кожному, і кожен з вас мав можливість замовити і отримати бажане зображення і персональний дизайн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.