Друк на футболках давно використовується у рекламній поліграфії. Футболки з фірмовим логотипом носять співробітники всіх серйозних магазинів, закладів громадського харчування, готелів, тощо.

Зараз друк на футболках став популярним і серед фізичних осіб в якості оригінального подарунку близьким, створення так популярного нині стилю family-look, та і просто хорошого способу відрізнитись від інших.

Друк на футболках в “Щасливій Друкарні” виконується швидко, якісно і за оптимальними цінами.

У нас можна замовити нанесення будь-якого зображення, надпису або малюнку на футболки у Києві та пригороді.
Для друку ми використовуємо найдосконаліші технології, які дають нам можливість виконувати нанесення на футболки від 1 екземпляру і до промислового тиражу, за дуже низькими цінами!

Якщо ви хочете самостійно обрати футболку для друку, перш за все проконсультуйтесь з нами. Ми запропонуємо вам найкращі варіанти виробів для нанесення зображення, адже для друку підходять не всі види тканини.

Виготовлені у нас футболки ми рекомендуємо прати у машинці в делікатному режимі при 30 ° С. Гладити зображення можна лише з виворітного боку або через тканину. При виконанні цих простих вимог футболка прослужить вам дуже довго!

Якщо ви не знаєте, як оригінально зізнатись у почуттях до рідних людей – просто замовте для них футболки з індивідуальними надписами!

Ми радо допоможемо вам підготувати індивідуальний макет для нанесення на футболку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.