Навчально-методичний посібник – це офіційне друковане видання, зміст якого повністю відповідає навчальній програмі з тієї чи іншої спеціальності у ВНЗ.

Це короткий довідник, підказка чи навіть конспект, який найчастіше стосується лише однієї певної теми, проте освітленої в подробицях.

За методичками не тільки виконують практичні та лабораторні роботи в аудиторії, а й правильно оформляють звіти, згідно всім вимогам Міністерства Освіти.

Отже, навчально-методичний посібник – це незамінний помічник на лекційних і практичних заняттях в університеті.

Дане видання пропонує коротку тезову інформацію по заданій темі, яка набагато простіше сприймається і запам’ятовується.

Він представляє собою інструкцію або шпаргалку, як виконувати певні завдання на практиці, як правильно оформити роботу і на які аспекти своєї роботи обов’язково звертати увагу.

При написанні методички необхідно визначитися з темою, якій буде присвячено заплановане друковане видання, вивчати інформацію по темі, приділяючи увагу виданням перевірених авторів, реальним книгам і першоджерелам.

Варто починати свою роботу з попередньо складеного плану, який може складатися з коротких речень або основних тез. Це дуже важливо, інакше можна втратити якусь важливу інформацію досліджуваної теми.

Методичка за своїм змістом не повинна бути складною, а весь представлений матеріал повинен бути описаний чітко і стисло, але простою і легкою для сприйняття мовою.

Вся використовувана література має бути засвідчена після змісту і відповідно оформлена.

Готову роботу бажано перевірити, скориставшись послугами коректора.

Якщо ви вже маєте підготовлену до друку методичку, або потребуєте допомоги у підготовці видання, «Щаслива друкарня» з радістю виконає друк методичок у Києві простим і зручним для вас способом!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.